Wil je inschrijven of verlengen?
Mijn inschrijving verlengen
Bedankt! We hebben je verzoek tot verlengen ontvangen.
Inschrijven voor een cursus?
Voor welke cursus wil je inschrijven?Leuk dat je komt dansen!
We hebben een bevestiging van je inschrijving naar je e-mailadres verstuurd. Om de betaling te voldoen zijn er twee opties:
1. Betaal met iDEAL
Veruit het gemakkelijkst, snelst en veiligst is om je lesgeld direct met iDEAL te betalen. Vertrouwd bij je eigen bank.
2. Betaal via een machtiging
Mocht je geen gebruik kunnen maken van de iDEAL betaling, dan kun je ook een machtigingsformulier invullen. Download het machtigingsformulier hier.
- 1
- 2
- 3
- 4
No Girls Allowed
No Girls Allowed! Urban dance for boys only.
Wil je wel dansen, maar niet met allemaal meiden? Houd je van stoere dansvormen? Dan is dit echt iets voor jou! Urban dansstijlen zoals, onder andere, hiphop en breakdance met alleen maar jongens. Krachttraining, tricks, vette moves en coole choreo’s krijg je in deze lessen. We hebben ook een hiphop cursus only for guys én breakdance is natuurlijk voor coole gasten!
Direct inschrijven?
Eerst een proefles?
Je kunt altijd een proefles komen meedoen. Bel even naar +31 (0)26 3511 211 of e-mail naar info@dansenbijversteegh.nl om te overleggen wat een handige dag en tijd is.